Úvodní stránka » Marketingové služby » Marketingové služby

Marketingové služby


Direct mailingV dodaných databázích na základě Vašich požadavků odstraníme nepřesnosti a opravíme jmenné údaje (jména, příjmení, tituly), kompletně zaktualizujeme adresní údaje, doplníme vokativ, doplníme oslovení, porovnáme databázi a odstraníme duplicity a připravíme databázi pro následný tisk a rozesílku.


Doručitelnost zásilky má velký vliv na vstupní náklady, které vynaložíte na direct marketingovou akci, ale neovlivní její konečný úspěch. Pokud jde o to, povzbudit responzi, tedy zpětnou reakci adresátů, je dobré nezapomenout na to, že zkušenosti některých direct marketingových firem na českém trhu ukazují, že zatímco kvalitní provedení vlastního direct mailu je celkem samozřejmé, mezery vykazuje úroveň databáze kontaktovaných adres a kvalita oslovení adresáta. Proto věnujte kvalitě dat zvýšenou pozornost. Nechte si zhomologovat Vaše data. Rádi Vám pomůžeme.
 

Lettershop

Pro zajištění komplexní direct marketingové akce je důležitý lettershop. Skládání dopisů včetně vkládání příloh event. odpovědných kartiček do obálek, následně třídění dopisů do svazků a svazkování pro hromadné podání na poštu (podmínka pro získání slevy na poštovném) je součástí lettershopových prací. Tuto službu zajišťujeme pro klienty outsourcingem.

Pro snížení nákladů na hromadné rozesílání využíváme náš svazkovací systém (součástí WorkDB Direct a vyšší) pro zlevněné tarify.


Před rozesílkou Vám můžeme zhomologovat data a tím dosáhnout nižší nedoručitelnost a vyšší responz, případně vyloučit duplicitní adresy nebo vybrat jen jednoho člena rodiny.


Jsme specializovaní na komplexní služby: od výběru dat, přípravy databáze, homologace dat, přes svazkování, personifikaci včetně vokativu (oslovení v 5. pádě), tisk, komplexní balení , rozesílku až po zápis responsí od klientů s vyhodnocováním a statistikou.