Úvodní stránka » Databáze telefonních čísel » Pevná telefonní čísla

Pevná telefonní čísla

 

Pevná telefonní číslaPro oslovování a kontaktování firem, živnostníků a institucí (SOHO i SME) ale i domácností, máme k dispozici pravidelně aktualizovanou databázi telefonních čísel.

 

Z této databáze aktivních telefonních kontaktů na ekonomické subjekty i fyzické osoby provádíme výběry podle všech veřejně dostupných kritérií. Hlavní výhodou naší společnosti je odborný a profesionální přístup ke klientům s navrhováním výběrů z naší databáze pro telemarketing. Vybíráme pouze ta data, která budou splňovat vaše představy.

Pro telemarketing je důležité vybrat pouze ta data, která splňují  zákon č. 480/2004 Sb. V celkové databázi telefonních čísel máme označeny ty záznamy (subjekty), které si nepřejí nabízení produktů či služeb prostřednictvím telemarketingu. Proto jsou pro telemarketing tyto záznamy odstraněny.

 

Rádi vám doplníme aktualizovaná telefonní čísla do vaší stávající databáze s rozlišením na pevná a mobilní telefonní čísla (tel. čísla, kde si vlastník nepřeje být kontaktován s marketingovými nabídkami jsou buď označena, eventuálně pro telemarketing vyloučena).

 

Výslednou doplněnou databázi můžete bez starostí použít pro telemarketing. Máte jistotu, že všechna data splňují zákon č. 101/2000 Sb. i zákon č. 480/2004 Sb.

 

Dovolatelnost našich dat je více než 90%.

 

Oživení a doplňování Vašich dat - UPDATE a UPGRADE