Úvodní stránka » O nás

O společnosti DirectSoft s.r.o. 

Společnost DirectSoft, s.r.o.
Jsme ryze česká společnost, působící v oboru direkt marketingu od roku 2000. Našim obchodním partnerům dodáváme kvalitní verifikované databáze firem a domácností, vyznačující se vysokou doručitelností. Máme stabilní odborný tým s dlouholetou zkušeností. Každou nabídku připravujeme pečlivě, jako by to byla již zakázka. Tím eliminujeme případné nesrovnalosti mezi nabídkou a následným exportem dat pro zakázku.

 

Mezi naše priority patří pravidelná aktualizace stávajících databází a získávání nových dat. Informace o firmách i domácnostech získáváme zásadně z veřejně dostupných zdrojů. Vhodnou kombinací různých ukazatelů dokážeme klientům vyselektovat soubory, které v maximální možné míře  splňují jejich požadavky na výběr respondentů pro direkt mailing nebo telemarketing.

 

Průběžné udržování našich databází v aktuálním stavu  a jejich neustálé rozšiřování je finančně i organizačně velmi náročné. Vynaložené prostředky se však odráží na spokojenosti klientů, což je naším krédem.

 

Portfolio služeb a produktů nabízíme spolu s komplexní technickou podporou veškerých procesů, počínaje implementací a konče nepřetržitým rozvojem produktů. Pro zpracovávání a čištění dat využíváme náš původní software WorkDB, který je pravidelně aktualizován a je nyní ve verzi 8. Řada firem tento software využívá i k úpravě svých klientských databází.

 Proč pracovat s námi

  • pravidelná aktualizace databáze
  • velmi kvalifikovaní databázoví specialisté
  • poradenská činnost v oblasti databází
  • vlastní software - lepší % doručitelnost
  • individuální přístup k zákazníkovi
  • rychlost reakce na poptávku
  • všechna nabízená data jsou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a zákonem 480/2004 Sb. - jsou vhodná pro direct mailing i telemarketing.